Deepcool | CPU Cooler | ASSASSIN 4S WH | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-ASN4S-WHGPMN-G
- Saadavus: 5
-
92€
Deepcool | CPU Cooler | ASSASSIN 4S WH | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 169.00 mm |
| Gross weight | 1.78 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 278 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Producer product name | ASSASSIN 4S WH |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |











